Ogrodzenia betonowe najwyższej jakości.

Oferujemy ogrodzenia oraz kostkę najwyższej jakości.


Nasza firma działa na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży ogrodzeń, oraz kostki brukowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów betonowych renomowanych firm w tym ogrodzenia betonowe firmy JONIEC. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy Państwu doradztwo techniczne, współpracę z projektantami, sprzedaż wyrobów tylko sprawdzonych producentów, jak również wykonawstwo najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór betonowych ogrodzeń łupanych. Współpracujemy w tym zakresie z największymi polskimi producentami, dlatego oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania.

Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, sprzedaży, oraz układania kostki brukowej. W ciągłej sprzedaży i atrakcyjnych cenach posiadamy kostkę brukową od najlepszych polskich producentów.